Jak odnieść sukces w internecie?

2017-03-03 Divisoft Bez kategorii

Jak dać się zauważyć w gąszczu stron internetowych i być zauważonym pomimo dużej konkurencji? Oto pytanie, które spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Odpowiedź jest prosta: skoro 93% użytkowników ogląda wyłącznie wyniki wyszukiwania na pierwszej stronie

, trzeba tam być! Wysoka pozycja gwarantuje duże zainteresowanie stroną i przekłada się na liczbę klientów oraz transakcji. Warto wiedzieć i analizować jak nasi klienci szukają nas w internecie, a następnie przełożyć tę wiedzę na odpowiedni zestaw słów kluczowych. Pozycjonowanie jest obecnie najbardziej docenianą formą reklamy ze względu na jej skuteczność przy niewielkich kosztach.

Pozycjonowanie lokalne czy ogólnopolskie?

Na początku stajemy przed wyborem: pozycjonowanie ogólnopolskie czy lokalne? Od odpowiedzi na to pytanie będzie zależał czas i efekt naszej pracy oraz wybór modelu rozliczenia. Sklepy internetowe i firmy działające na terenie całego kraju będziemy pozycjonować ogólnopolsko, świetnie sprawdzi się w tej sytuacji model rozliczenia abonamentowego. Jeżeli natomiast działasz lokalnie na wybranym obszarze – postawimy na pozycjonowanie lokalne, dzięki któremu trafisz do Twoich klientów w okolicy i pojawisz się na mapach Google. Możemy wówczas rozważyć model rozliczenia za efekt.